Informacje o żłobku

rozpoczął swoją działalność 1 stycznia 2020r. Został uroczyście otwarty 20 stycznia 2020 r. Działa przy Przedszkolu Sióstr Imienia Jezus. Żłobek jest prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszego Imienia Jezus i jest kontynuacją misji Sióstr Imienia Jezus związanej z troską o najmłodsze pokolenia, wychowanie duchowe, fizyczne, psychiczne i emocjonalno-społeczne. Żłobek zapewnia opiekę i edukację dla najmłodszych mieszkańców Klimontowa i okolic oraz łączy tradycję z nowoczesnością. Dzieci odkrywają świat doświadczając rzeczywistości pełnej przygód. Żłobek posiada własną kuchnię, plac zabaw z dużą przestrzenią zieleni – doskonałe miejsce do różnorodnych zabaw na świeżym powietrzu. W przestrzeni zieleni znalazło się również miejsce na ogród warzywny i sad owocowy oraz ścieżkę sensoryczną. Posiadamy również własny parking (wjazd od ulicy Gęsiej). W swojej codziennej pracy staramy się wspierać rodziców w ich trudzie wychowywania małego człowieka.Każde dziecko, które uczęszczało do naszego Żłobka ma możliwość kontynuacji nauki w przedszkolu, które realizuje te same zasady wychowawcze, posiada jednakową misję i cel.
Aktualności

Święto Konstytucji 3 Maja
30 kwietnia w naszym żłobku obchodziliśmy Święto Konstytucji 3 Maja. W tym dniu maluchy poznały nasz narodowy symbol, jakim jest flaga Polski. Był to czas, by w prosty sposób, poprzez piosenki, wierszyki i zabawy ruchowe, zaznajomić maluchy z pojęciami takimi jak „wolność” i „ojczyzna” [...]2026-04-30
Więcej
Śniadanie Wielkanocne
1 kwietnia, tuż przed świętami w naszym żłobku odbyło się Wielkanocne śniadanie. Na stole znalazły się tradycyjne wielkanocne potrawy. Jajka w różnych kolorowych odsłonach, pyszna babka świąteczna, mazurek i inne świąteczne przysmaki [...]2026-04-01
Więcej


